Met deze examenvoucher legt u het officiële CompTIA-examen CS0-003 CompTIA Cybersecurity Analyst (CySA+) af. Na het behalen van dit examen ontvangt u de certificering CompTIA CySA+. Het examen is bedoeld voor securityanalisten en SOC-medewerkers die dreigingen detecteren, analyseren en bestrijden en toetst kennis op professional- en specialistniveau.
Let op: CompTIA faseert de Engelstalige versie van CS0-003 uit per 22 december 2026. De opvolger is CS0-004.
In Almere neemt u examens af van maandag tot en met zaterdag. Parkeren is gratis.
Op dit niveau toetst het examen diepgaande kennis en ruime praktijkervaring. Een proefexamen maakt vooraf zichtbaar welke onderdelen extra aandacht vragen. Volg de CompTIA CySA+ CS0-003 Training. Bekijk onze proefexamens om uw niveau te testen. Of kies een passende training uit ons aanbod CompTIA trainingen. Wie gaat er niet liever met vertrouwen een examen in?
OEM is een erkend testcentrum voor Pearson VUE en Certiport en is Microsoft Gold gecertificeerd. Meer dan 3.500 klanten gingen u voor en waarderen ons met een 9,0 op Springest. Bekijk ook ons volledige overzicht van examens.
Wilt u meerdere medewerkers certificeren? Dan stel ik graag een voorstel op maat op, inclusief training en proefexamens. Vraag direct een offerte aan. Voor snelle vragen staat onze AI-assistent Sanne 24/7 voor u klaar op www.officeelearningmenu.nl. Liever persoonlijk contact? Bel +31 36 760 1019.
Het examen volgt de officiële skills outline van CompTIA. U wordt getoetst op de volgende onderdelen: